Opalone ciało – podstawowe informacje

Każda kobieta marzy o tym, aby posiadać pięknie opalone ciało szczególnie w okresie letnim, gdy decydujemy się na ubieranie skąpych stroi, które odsłaniają naszą skórę. Chcemy również zachować pełne bezpieczeństwo jeśli chodzi o nasze zdrowie, dlatego coraz częściej rezygnujemy z tradycyjnego opalania i wybieramy opalanie natryskowe. Jest ono w pełni bezpieczne i nie zwiększa ryzyka zachorowania na nowotwory skóry, jak w przypadku opalania na słońcu lub w solarium. Jednak tak jak każda usługa posiada ono swoje plusy oraz minusy. Jeżeli chodzi o jego plusy to na pewno możemy wyróżnić tu naprawdę zadowalający efekt, którym jest równa opalenizna na całym ciele. Przedstawimy jednak minusy, które część z nas mogą zniechęcić do podjęcia ostatecznej decyzji na temat tego zabiegu.

Cena zabiegu

Jednym z minusów, które wskazuje wiele klientek jest cena takiego zabiegu. Jeśli zastanawiasz się opalanie natryskowe ile kosztuje to możemy odpowiedzieć Ci, że cena ta waha się w okolicy stu złotych w zależności od salonu, w którym chcemy wykonać zabieg. Jest to cena dość wysoka, na co niestety nie wszystkie kobiety mogą sobie pozwolić. Według nas warto zdecydować się na taką inwestycję przed większymi imprezami, gdzie naprawdę zależy nam na idealnym wyglądzie.

Trwałość opalania

Kolejnym minusem, który zniechęca wiele kobiet jest czas, w którym utrzymuje się takie opalanie. Jest to koło tygodnia, czasami do dziesięciu dni. Porównując cenę oraz trwałość tego zabiegu wiele z nas naprawdę może mieć wątpliwości. Warto pamiętać o tym, że naszymi działaniami mamy szansę przedłużyć jej trwałość. W tym celu warto zapytać się swojej kosmetyczki na temat działań, które możemy podjąć, a także tych, których powinnyśmy unikać, aby móc utrzymać dłużej końcowy efekt zabiegu. Ważne jest również odpowiednie przygotowanie naszego ciała przed zabiegiem, aby opalenizna była równo rozmieszczona i lepiej wyglądała.

Czy warto?

Według nas mimo tych minusów warto zdecydować się na wykonanie takiego opalania. Dzięki temu w okresie letnim będziemy mogły poczuć się naprawdę wyjątkowo. Pozwoli nam to cieszyć się z opalonej skóry bez obawy o późniejsze problemy zdrowotne związane z chorobami nowotworowymi. Oczywiście jeśli nie masz możliwości finansowej wykonywać regularnie takich zabiegów możesz zdecydować się na wykorzystanie naszego wcześniejszego pomysłu – wykonanie opalania przed ważnym wydarzeniem, gdzie będziesz chciała wyglądać naprawdę zachwycająco.